İletişime Geçin: 0262 349 21 55

Hakkımızda

2006 yılında Pavsan Mak. San. Tic. Ltd. Şti. olarak başlayan faaliyetlerine 2012 yılında unvan değişikliği yaparak BSH Mak. San. Tic Ltd. Şti. olarak devam etmektedir. BSH makine kurulduğu ilk yıllarında hidrolik platform yedek parçaları ve hidrolik platform imalatı yapan büyük firmalara fason makine üretimi yaparak iş hayatına başlamıştır. Bugün ise hidrolik platformların yedek parçaları imalatı yanında kendi markası ile hidrolik platformlar üretmeye başlayarak siz choosing an essay writing service değerli müşterilerimizin hizmetine sunmaya başlamıştır.

VİZYONUMUZ ;

Gelişen teknolojileri takip ederek,müşterilerimizin beklentilerini karşılayan ürünler sunmak, çağdaş kalite ve yönetim sistemleri ve sosyal sorumluluk bilinciyle desteklenmiş yapımızla sektörümüzün liderleri arasında yer almaktır.

MİSYONUMUZ ;

Yasal mevzuatlara uymak, yeni ve gelişen teknolojileri yakından izleyerek ülke ekonomisine katkıda bulunmak, çalışanlarımızın katılımı ile verimliliğimizi artırarak, katma değer yaratan ürünler üreten bir Tags: Safety buy combivent combivent online purchase Generic buy Combivent online No Prescription Cheap combivent online overnight delivery orderВ  firma olmaktır.
webblänk

İmalatını yaptığımız makine grupları arasında;

Araç Üstü Makineler;

 

Kendinden Yürüyüşlü Makinalar;

 

Çekilebilir Makinalar;

 

Yedek Parça Grubu;

 

Yer almaktadır. Ayrıca Accutane online ihtiyaç halinde çeşitli özel makinalar üretme kapasitesine sahip olan işletmemiz, ISO 9001:2008 kalite sistem belgesine sahiptir.

 

 

 

Buy Clomid Online USA no prescription. Worldwide shipping. Qualitative medication at low prices. Comfortable and safe way of buy online. Buy clomid online from usa. Cheap generic medications, Good Quality Drugs! Medications Without Prescription. Always Special Offers. Fast shipping. Buy Zoloft online after comparing prices. Order Zoloft without a prescription. How much does generic Zoloft cost?
.